Hakkımızda

Neredeyiz ?

KMR Otomotiv olarak İstanbul 'da ürettiğimiz ürünler, Türkiye başta olmak üzere ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, İsveç, İtalya, Belçika, Fransa ve Dubai 'de kullanılmaktadır.

Sertifikalarımız

ISO 9001-2015 belgesine sahibiz ama " daha iyi olmak " ilkemiz gereği kalite çıtamızı daha yukarıya taşımak adına TS 16949 hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. 

Hedeflerimiz

Müşterilerimiz tarafından sürekli tercih edilir olmak, istek ve beklentilerini doğru anlamak ve zamanında karşılamak; çağdaş ve doğru üretim teknikleri uygulayarak yasal mevzuatlar çerçevesinde zamanında üretim yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti vazifemizi gerçekleştirmek.

Felsefemiz gereği ürün, süreç, kalite, teknoloji ve yönetim sistemi açısından sürekli gelişim prensiplerimiz ile sektörde öncü kuruluşlar arasında yer almak.

Kalitemizin sürekliliğini sağlamak için ürün ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde olmak, tedarikçilerimizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak ve karşılıklı değer yaratma kabiliyetine katkıda bulunmak.